מצבות אשקלון בבתי עלמין מועצה אזורית חוף אשקלון

מצבות אשקלון בונה בקיבוצים, מושבים וישובים קהילתיים בישובי מועצת חוף אשקלון מצבות קבורה מעוצבות בהתאמה אישית, משפצת מצבות, מחדשת מצבות, מחדשת כיתוב על גבי מצבות במחירים זולים, אחריות ושירות אדיב.

שירותי מצבות לישובים מועצה אזורית חוף אשקלון

אנו מספקים את כל שירותי המצבות לתושבי הישובים במועצה האזורית חוף אשקלון

✔️ בניית מצבות מכל הסוגים✔️ שיפוץ מצבות ישנות ו/או פגומות ✔️ חידוש מצבות ✔️ חידוש כיתוב על גבי מצבות ✔️ ניקוי מצבות וטיפוח חלקות קבר ✔️ החלפת בתי נר וכדים למצבות ✔️ החלפת בתי נר למצבות ✔️ מחירים זולים לתושבי מועצה אזורית חוף אשקלון ✔️ אחריות לעשרות שנים ✔️ ותשלום בסיום העבודה בלבד.

✔️ מתחייבים לעמידה בלוח בזמנים ✔️ ולשירות רגיש ומתחשב תוך ליווי אישי של בונה מצבות מקצועי לאורך כל התהליך.

ישובים שבהם אנו מספקים שירות מצבה במועצה:

באר גנים

בית שקמה

ברכיה

בת הדר

גברעם

גיאה

הודיה

זיקים

חלץ

יד מרדכי

כוכב מיכאל

כפר סילבר

כרמיה

מבקיעים

משען

ניצנים

ניצן

ניצן ב'

ניר ישראל

נתיב העשרה

תלמי יפה

תמונות מצבות תוכלו לראות בקטלוג מצבות אשקלון

להזמנות והצעות מחיר מלאו טופס כאן


כיצד מנסחים כיתוב למצבה:

כיתוב על מצבה חייב לכלול את שם המנוח/ה. כל השאר נתון בידי המשפחה. רצוי לכתוב גם את מועדי לידה ופטירה של המנוח/ה. מכאן אין גבול לאפשרויות. כדאי להתייעץ עם בונה המצבה על סוגי האותיות וגודלן ואז להתחיל לנסח. 

דוגמאות למשפטים ופסוקים למצבות:

על מנת לקבל השראה לחצו כאן ועברו לעמוד נוסחים למצבות באתר


תשובות לשאלות הנפוצות על מצבות:

עברו לעמוד שאלות ותשובות וקבלו מידע מועיל שבדרך כלל עולה כשמדובר בתחומים קבורה ומצבות


על מצבות אשקלון:

מצבות אשקלון בונה ומשפצת מצבות איכותיות בעיר אשקלון, ביישובי מועצת חוף אשקלון ובערים נוספות בדרום הארץ - למפת אזורי השירות שלנו לחצו כאן. החברות המבצעות עבורנו את בניית מצבות מהסוגים מצבות בודדות, מצבות כפולות, מצבות משפחתיות ומצבות קיר הן: מצבות ברקת, הנמנית עם בוני מצבות האיכותיים וותיקים בישראל, חברת מצבות מצדה הבונה מצבות איכותיות במהירות, יעילות ומחירים הוגנים וחברת מצבות קיר שעוסקת בבניית מצבות קיר.


בניית מצבות, שיפוץ מצבות, חידוש מצבות ועוד:


חברת מצבות אשקלון והדרום מציעה מגוון רחב של מצבות בכל הסגנונות והעיצובים האפשריים למצבות קבורה יפות ואיכותיות. המצבות מיוצרות מחומרים איכותיים ועמידים למצבות בלבד. החברה מציעה מגוון רחב של צבעים, חומרים ועיצובים, כך שללקוחות האפשרות לתכנן ולקבל מצבה אישית וייחודית. אחד היתרונות המרכזיים הוא הצוות המורכב ממקצוענים מנוסים ומיומנים בבנייה ועיצוב של מצבות קבורה. אנו מייעצים ומסייעים ללקוחות בבחירת המצבה המתאימה ביותר להנצחה מיוחדת וראויה לכל מנוח/ה בתקציב אותו בוחרת המשפחה. הצוות המפקח על בניית המצבות בחברה עומל על כל פרט ופרט, כדי לוודא שהמצבה תהיה מותאמת לחלוטין לציפיות הלקוח. התקנת המצבות בבית העלמין מתבצעת באופן מקצועי ומהיר ויעיל, תוך שכל מצבה עוברת בדיקה יסודית ובדיקה חוזרת עד שהמצבה יציבה ובטיחותית.


שירות לקוחות:

אנו מספקים שירות לקוחות מקצועי ואדיב ומקפידים על יחס אישי וגילוי רגישות והבנה לצרכים של אנשים בתקופת אבל.


אופק וחזון:

החברה ממשיכה לפתח ולחדש מגוון המוצרים שיש לתחום מצבות הקבורה להציע כדי להבטיח שלקוחותיה יזכו תמיד לטוב וחדשני ביותר. החברה חתומה על אמנת שירות של גוף מפקח רציני היחידי בענף המצבות, אינדקס מצבות הישראלי, ונבחרה לבונה מצבות מצטיין לשנת 2023-2024.

אתרי מצבות אשקלון בדרום הארץ:

על מנת לספק ללקוחות מידע ממוקד על בית עלמין בו נקבר יקירכם הקמנו אתרי מצבה ייעודיים לכל עיר ואזור בהם אנו מציעים שירות. האתרים של מצבות אשקלון בדרום:

מצבות אשקלון

מצבות אשקלון בבאר שבע

מצבות אשקלון באילת

מצבות אשקלון בדימונה

מצבות אשקלון בירוחם

מצבות אשקלון בערד

מצבות אשקלון במועצה אזורית חוף אשקלון

המומלצים שלנו:

לשירותי מצבות בכל הארץ אנו ממליצים על מצבות מצדה ועל מצבות ברקת עמם למצבות אשקלון שת"פ ארוך שנים.

אנו ממליצים לחפש גם באינדקס מצבות הישראלי המקום בו מאוגדים מיטב בוני המצבות בישראל.

לזקוקים למצבות ברעננה אנו ממליצים על מצבות רעננה

לזקוקים למצבות במודיעין אנו ממליצים על מצבות במודיעין

לזקוקים למצבות באריאל אנו ממליצים על מצבות אריאל

לזקוקים למצבות קיר (מצבות סנהדרין) אנו ממליצים על מצבות קיר היחידה בארץ הבונה אך ורק מצבות קיר.| מצבות אשקלון | מצבות יפות ומיוחדות בתמונות | מצבות בזול בקטלוג | משפטים למצבה | מחירי מצבות | הצעת מחיר | אזורי השירות שלנו | השותפים שלנו | צור קשר |

| מצבות אשקלון באשקלון ואזור הדרום|