מחיצות דרום בע”מ הינה חברת הגבס והאקוסטיקה הוותיקה והמנוסה ביותר בדרום הארץ. במהלך למעלה מ 30 שנה לקחנו חלק בפרויקטים הגדולים ביותר שנבנו באזורנו. דוגמאות בולטות מהשנים האחרונות ניתן למצוא בבית הספר הטכני החדש של חיל האוויר, בית הספר לרפואה בבית החולים סרוקה, פרויקט פארק קראסו למדע בבאר שבע ועוד רבים אחרים.

היקף העבודה בכל אחד מהפרויקטים הללו נאמד באלפי מטרים של גבס ותקרות אקוסטיות.​

קצת עלינו...

אסי רובין
עורך דין
מנהל מחלקת חוזים ועסקאות
בעל משרד עורכי דין אסי רובין
www.asirubin.co.il
דליה רובין
יועצת נדל"ן ומעצבת פנים
רפי רובין
מנכ"ל ובעלים

רפי רובין, בעל תעודת אומן במסגרות, עם ניסיון של עשרות שנים בכל תחומי הבנייה הקלה, הגבס והאקוסטיקה , מוביל את מחיצות דרום שנים רבות בפסגת חברות הבנייה תוך שילוב עשייה חברתית ענפה
Show More

 

הבית של גולני הינו פרוייקט התנדבותי של רפי רובין וחברים טובים שנרתמים לעזור ולהעניק לחיילים בית חם בין האימונים המפרכים.

 

סיפורו הישראלי והציוני של הבית של גולני התחיל בחיילי נוב' 03 של סיירת גולני, צוות הוכמן ירד לאימון בדרום במטרה ללמוד בשטח לשבוע ניווטים, ביום הראשון החלה סופת גשמים והצוות החל מחפש מחסה, במקרה הגיע רפי לאזור וראה את החיילים מנסים ללמוד בגשם עם אורות של ההאמר והחליט לעשות לזה סוף, צוות הוכמן קיבל לידיו מפתח לבית בעומר ובילה שם את שבוע הניווט שלו, לאחר מכן, התחיל רפי לעבוד על משהו יותר עמיד ורציני והחל לשכן את חיילים במפעל שאותו הוא מנהל. 

עם הזמן, ובעזרתם של חברים טובים, גדל והתפתח ונעשה למקום שבו כל חייל/צוות/פלוגה יכולים לבוא ולהתנתק מכל המסביב ולהתעסק במקצועיות הניווט בלבד.

היום כבר הפך הבית של גולני למקום שחייב להגיע אליו כל חייל שאין לו באמת "בית" בדרום, חיילי גולני, צנחנים, נח"ל, גבעתי, מדריכות ונהגות האמרים, קורס מ"כים, קצינים ואף יחידות מיוחדות ששמו פעמיהם לשבוע/שבועיים של ניווטים בדרום הרימו טלפון קצר ובשמחה הצטרפו למשפחת הבית של גולני.

בקרו אותנו באתר ״הבית של גולני״ www.GolaniHome.co.il

 

הצוות שלנו

הבית של גולני

Mehitzot Darom Since 1980

 

+972-54-4334341   |   mh.darom@gmail.com

  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Instagram Black Round
אסי רובין

עורך דין מנהל מחלקת חוזים ועסקאות בעל משרד עורכי דין אסי רובין www.asirubin.co.il

Go to link